Použití Zapperu - Zdrava vyziva

ZDRAVÁ VÝŽIVA
podle knih Dr. Normana W. Walkera, D.Sc. 1886 - 1985
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Použití Zapperu

Životopis a jiné > Zapper

Zapper použití:

Před použitím zabalte válečky Zapperu (elektrody) mokrým papírem nebo textílií. Válečky pevně držte v ruce a zapněte zařízení.

Držte měděné válce po dobu 7 minut, pak vypněte zapper a uvolněte měděné válce. Odpočívejte po dobu 20 minut. Poté opakujte 7 minut léčby, 20 minut odpočinku a ukončete relaci posledních 7 minut léčby.

Během relace (série) je dobré odstranit všechny šperky (kovové části),které by mohly narušit správnou funkci. Sedíme v klasické poloze a nepřekračujeme ruce ani nohy. Zapperové kabely by se také neměly křížit.

Zapper by se neměl během provozu vzájemně dotýkat.

Pokud nám bude diagnostikováno konkrétní místo nemoci (bolest zad, rány, bolesti kloubů), můžeme jeden z válečků aplikovat na lokalitu nemoci tak, že ji přidržujeme suchým ručníkem nebo jinak. Držíme druhý váleček v ruce.


Kontraindikace a doporučení:

Zapper nemohou používat lidé s kardiostimulátorem nebo podobným zařízením ani těhotné ženy. Zapper byl testován na dětech od 6 měsíců věku - studie dr. Huldy Regher Clarkové.

Zapper je zařízení, které ničí bakterie, viry, plísně, houby, ne léčbu. Proto musí být při každé terapii použita další terapie, která pomůže našemu tělu při čištění, např. bylina Graviola, tinktura černého ořechu nebo jiné doplňky stravy nebo byliny.

Během léčby je velmi důležité očistit játra a ledviny, např. lžíci mletého ostropepřeckého mléka a pít vařené bylinky z přesličky. V důsledku rozkladu usazenin a usmrcených mikrobů mohou být játra a ledviny silně přetíženy.

Uživatelé nesou veškeré právní důsledky používání ZAPPER LIVEOl na vlastní nebezpečí.


Použití

Profylakticky by měl být používán 2-3 (série) krát týdně.

Během zdravotních stavů můžeme Zapper používat třikrát denně po dobu asi 7-10 dnů, ne více než hodinu celkem za den. Dojde-li ke zlepšení, snížíme počet relací 2krát denně po dobu asi 7-10 dní a nakonec krát denně v závislosti na 1.Jčincích, které jsme získali v prvních dvou cyklech. Celá terapie může trvat 1až 3-4 měsíce. V případě výrazného zhoršení pohody snižte počet aplikací a současně zvyšujte čištění jater a ledvin, jak je popsáno výše.


Údržba a provoz

Pokud jsou elektrody měděné, tK válce oxidují, když přicházejí do styku se vzduchem. Vytvoří se tmavý film, který musí být očištěn přiloženým přípravkem nebo jiným čisticím prostředkem mědi - pokyny k čištění připojené k přípravku. Nedostatek údržby měděných válců významně snižuje účinnost Zapperu.

Aby bylo možné zkontrolovat, zda zařízení funguje, je nejjednodušší dotknout se elektrod současně jazykem a budete cítit mírné sevření.

Zařízení je napájeno 9 V baterií. 9 V baterie by měla být vyměněna, když kontrolka tlačítka znatelně slábne. Baterie by měla být dobré kvality, což zlepší provoz zařízení.


Čištění mědi elektrod:

Nezbytně v gumových rukavicích. Rozpustit špetku kyseliny šťavelové v 50 ml vody. Vyčistěte měděné elektrody kuchyňskou houbou (houbou). Po promytí opláchněte elektrody velkým množstvím vody.
Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Napište mi!
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky