Hulda Regehr Clark - Zdrava vyziva

ZDRAVÁ VÝŽIVA
podle knih Dr. Normana W. Walkera, D.Sc. 1886 - 1985
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hulda Regehr Clark

Životopis a jiné > Zapper

Hulda Regehr Clark, Ph.D., N.D. (1928-2009)

Dr. Hulda Regehr Clark, rozená Kanaďanka, byla mezinárodně známý vědecký pracovník a autor. Začala studovat biologii na univerzitě v Saskatchewanu, kde získala bakalářský titul Magna Cum Laude a titul Master of Arts s vyznamenáním. V roce 1958 získala doktorát z fyziologie (University of Minnesota). V roce 1979 odešla z výzkumu financovaného vládou a zahájila soukromé poradenství a vlastní výzkum. V roce 1999 získala Dr. Clark na svém desátém výročním fóru ve Fort Collins v Coloradu prestižní ocenění „Vědec roku“ udělované mezinárodní Asociací pro novou vědu.

Paní Hulda R. Clarková objevila velmi jednoduchý, ale účinný způsob léčby rakoviny, AIDS a mnoha dalších závažných onemocnění. Několik let byla léčba Huldou Clarkovou prováděna na klinice Century Nutrition v Tijuaně v Mexiku, kam byla nucena se přesídlit, když byla potlačována jako mnoho jiných vědců. Objevila zapperové zařízení ve spolupráci svého syna, který byl elektronickým specialistou, a našla mnoho způsobů, jak léčit všechny nemoci svými protokoly, které uvedla později ve svých knihách. Její objev zapperového zařízení si nenechala patentovat, protože věřila, že by mělo patřit všem lidem. Hulda Clark zjistila, že všechny druhy rakoviny a mnoho dalších nemocí jsou způsobeny „parazity, toxiny a znečišťujícími látkami“ a lze je vyléčit zabitím parazitů a zbavením těla chemických látek v životním prostředí.

Po absolvování biologie a doktorského titulu z fyziologie se od roku 1958 rozená Kanaďanka Dr. Hulda Clarková obrátila k naturopatii. Vystudovala odborníka na přírodní zdraví na Clayton College. Její motivací pro výzkum a vývoj bylo navrhnout metody a vybavení, které každému umožní zbavit se svých nemocí.

Po dobu 44 let pracovala Dr. Clarková s pacienty a v osmi knihách publikovala své četné poznatky o skutečných příčinách fyzických poruch. Zaměřila se zejména na toxiny a parazity v životním prostředí, které podle ní hrají zásadní roli v patogenezi.

S pomocí testovacího zařízení, které vyvinula - takzvaného Syncrometru - například zjistila, že každá rakovina zahrnuje specifického parazita jater a přítomnost rozpouštědla zvaného izopropylalkohol v těle. Na základě těchto zjištění pokračovala v navrhování metod a vybavení, aby mohla nabídnout nemocným lidem alternativní způsob léčby jejich problémů. Například její nálezy vedly k zařízení zvanému „Zapper“. Od té doby se toto zařízení s malou frekvencí těší velké popularitě a připravuje cestu k novému přístupu k medicíně založené na frekvencích.

Její mnohá zjištění z let výzkumu tvoří základ rozsáhlého terapeutického konceptu, který dnes nejúspěšněji aplikuje řada terapeutů, odborníků na přírodní zdraví a lékařů po celém světě. Tento přístup zahrnuje cílené čištění nejdůležitějších detoxikačních orgánů (ledviny, játra, střeva) prostřednictvím cílených protokolů čištění, eliminace parazitů, častých aplikací a vyhýbání se expozici toxinům v životním prostředí. V souladu s tím druhým (toxiny) se Dr. Clark vždy zasazovala o to, aby doplňky stravy byly co nejčistší.

Vědecké poznatky Dr. Clarka jsou samy o sobě soběstačným protokolem, ale lze je úspěšně integrovat do mnoha dalších konceptů terapie.

Hulda Regehr Clarková byla vzácná žena! Žena budoucí medicíny pro budoucí generace. Žena, která byla během svého života naprosto podhodnocena. Jsem si jist, že ji v budoucnu poctíme. Věřím, že této ženě jistě bude udělena alespoň Nobelova cena. Žena, kterou díky svému pozoruhodnému výzkumu nenávidí všechny obří farmaceutické společnosti, protože by to dramaticky snížilo jejich obchodní aktivity a peněžní příjmy. Není nutné zdůrazňovat, že v oblasti farmaceutického podnikání existují nepředstavitelné miliardy eur.

Je smutné, že Dr. Clark zemřela na komplikace poranění míchy v Kalifornii v září 2009, ve věku 82 let. Před několika měsíci zavřela kliniku a po mnoha letech oddané služby si vzala zasloužené volno, aby mohla trávit čas se svou rodinou.Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Napište mi!
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky