Vrásky kolem očí - meals

RECEPTY VÝBĚR
RECEPTY VÝBĚR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vrásky kolem očí

Kosmetika Zdraví
Víčka bez vrásek? Použijte tyto jednoduché recepty přímo z lednice a zapomenete na stárnutí!

Stárnutí způsobuje v našem těle mnoho nežádoucích změn. Nejčastěji se v oblasti očí objevují první změny související s věkem. Kůže očních víček je tenká, jemná a neustále vystavená vnějším vlivům, stresu, nedostatku vitamínů a dobrému spánku.

Existuje mnoho kosmetických přípravků pro péči o pleť očních víček, ale nejúčinnější byly a budou ty, které nám dala příroda. Pomocí masek založených na vejcích můžete vybělit pokožku kolem očí, učinit ji čerstvější, pevnější a vyhladit jemné vrásky.

Tady je několik jednoduchých domácích receptů, které pomohou pokožce kolem očí zůstat měkké a vláčné!


Vaječné masky

  1. Nejjednodušší, ale ne méně účinný způsob, jak zlepšit stav kůže očních víček, je použití vaječného bílku v jeho nejčistší formě!
  2. Smícháme vaječný bílek, ječmennou mouku a med ve stejném poměru. Výsledná směs se aplikuje na oblast kolem očí po dobu 20 minut, poté opláchneme studenou vodou. Tato maska pomůže vyhladit vrásky a osvěžit pleť kolem očí.
  3. Tato maska pomůže odstranit otok a rychle se zbavit sáčků pod očima, stejně jako vyhladit jemné vrásky. Budeme potřebovat: 2 chlazené žloutky, 1 lžičku medu a 1 lžičku olivového nebo meruňkového olej. Všechny složky se smísí a aplikují na pokožku kolem očí. Tento postup netrvá déle než půl hodiny a výsledek vás příjemně překvapí!
  4. Účinný nástroj, který pomůže oživit suchou a unavenou kůži očních víček. Smícháme 1 žloutek, lžičku olivového oleje a šťávu z půl citronu. Aplikujeme tuto masku po dobu 20 minut, poté ji umyjeme vatovým tamponem se studeným mlékem. Výsledkem je zdravá a svěží pleť!
  5. Ohromující efekt je přidání mléka do vaječné masky kolem očí. Přidání malého množství kojenecké výživy posílí její nutriční účinek masky.


A nezapomínáme, že každá maska by měla být aplikována pouze na čistou pokožku bez make-upu!Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky