Spánek - meals

RECEPTY VÝBĚR
RECEPTY VÝBĚR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Spánek

Kosmetika Zdraví
Med a spánek jsou propletenější, než si člověk může myslet - díky komplexní chemii našeho oblíbeného sladidla, které vám pomůže chytit vaše ZZZ! Tento zázračný recept se skládá z jen tří přírodních složek. Jeho příprava je extrémně rychlá a snadná.

1 čajovou lžičku přírodního medu, ⅛ čajové lžičky himálajské soli (jediná sůl, která nezvyšuje krevní tlak a obsahuje řadu dalších zdraví prospěšných minerálů), 1 polévkovou lžíci kokosového oleje.

Všechny uvedené suroviny jsou pro dobrý spánek extrémně prospěšné. Dokáží zrelaxovat vaši mysl i tělo. Kromě toho, jejich kombinace sníží prudké výkyvy hormonu kortizolu, který je zodpovědný za sníženou schopnost večer usnout a také za vaše buzení se během noci.

Pro dosažení nejlepšího výsledku konzumujeme tuto velmi účinnou směs těsně před spaním. V případě, že se v noci vzbudíme a nemůžeme usnout, užijeme tento lék na spaní znovu. Pak bychom měli, maximálně do půl hodiny, opět usnout.

Rada:
Vyčistěte si od toxinů současně střeva, játra i žlučník již za 16 dní. Zde je způsob, jak, jsou dvě možnosti, jak užívat.

Možnost 1:
Smícháme kokosový olej s medem a pak přidáme sůl. Dále zamícháme a sníme. Vypijeme sklenici vody (ne příliš mnoho, abychom nepotřebovali jít v noci na toaletu).

Možnost 2:
Kokosový olej a med můžeme sníst i odděleně. Pak ve sklenici vody rozpustíme sůl a slanou vodu vypijeme.


Poznámka: Himálajská sůl

Růžová krystalická sůl vysoké kvality, vytěžená z jednom z nejstarších přírodních zdrojů na zemi - z jihozápadních fosilii Himálají. Používá se hlavně jako koupelová, ale najdete ji i v obchodech s kořením (solné mlýnky).

Tato sůl je 250 milionů let stará a je jedinečně čistá. Je ručně těžena, omývána a sušena na slunci. Tato sůl je čistá, zcela bez příměsí (jako jsou např. proti-hrudkující látky běžně přidávané do kuchyňské či mořské soli) a je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Růžová sůl je velmi chutná a výborně osolí pokrmy.

Růžový odstín získala sůl díky přítomnosti oxidu železa a hojnému obsahu minerálů (vápník, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan, stopové množství jódu), které jsou pro tělo velmi snadno vstřebatelné, protože tyto minerály jsou přítomny v tzv. koloidní formě (mají vzájemně propojenou strukturu, usnadňující jejich absorpci). V rozporu s rozšířeným přesvědčením nezvyšuje tato sůl krevní tlak. Její schopnost regulovat vyváženost tekutin v těle jí dovoluje zároveň i stabilizovat krevní tlak na zdravých hodnotách.

Růžová sůl je výborným prostředkem proti astmatu a alergiím. Má jedinečnou schopnost uvolňovat zahuštěné sekrety z plic a zastavovat nadměrnou vodnatou sekreci hlenu z nosu. Lze ji užívat také pro léčebné účely - působí totiž jako přírodní anti histamin. Doporučuje se pít 2-3 sklenice vody s malým přídavkem růžové soli.Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky