Smoothie se špenátem II - meals

RECEPTY VÝBĚR
RECEPTY VÝBĚR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smoothie se špenátem II

Hubnutí
Kousek zázvoru, 1 citrón, několik listů špenátu, šálek vody.

Umyjeme a oloupeme zázvor, připravíme si špenát, oloupeme citrón, přidáme šálek vody a vložíme do mixéru nebo do smoothie mixéru. Dostaneme homogenní smoothie směs.

Každé ráno před snídaní pijeme tento čerstvý nápoj a brzy se dostaneme k tomu, o čem jsme vždycky snili! Neočekávejme výsledky po pouhém dni, stačí však chvilku vytrvat a dostaneme to, co chceme, a v létě budeme mít postavu svých snů!


Zaneprázdněný a hektický životní styl moderní společnosti nám nezanechává mnoho času na jakoukoli fyzickou aktivitu. Toto, stejně jako sedavý životní styl, který všichni vedeme, může být zodpovědné za řadu zdravotních problémů způsobených přebytečným aktivním metabolickým tukem, který se časem v našem těle nahromadí. Tento typ tuku je velmi nebezpečný a je hlavním důvodem několika onemocnění, jako jsou srdeční onemocnění, Alzheimerova choroba, vysoký krevní tlak, ateroskleróza, metabolické poruchy, neplodnost, astma atd. Kromě toho nahromaděné tuky ničí naši postavu, a v důsledku toho se nám snižuje sebevědomí, což je důvod, proč se všichni snažíme zbavit se přebytečných tuků jakýmkoli způsobem.

Ztráta hmotnosti však není jednoduchý proces. Vyžaduje mnoho vůle a času, stejně jako zdravou stravu. Být štíhlý nebo štíhlá je daleko „žhavější", než mít nadváhu, a proto ženy i muži po celé světě tráví hodně času v posilovně. Nicméně tomu tak není u každého… Někteří lidé prostě nemají čas na to, chodit každý den do posilovny, takže nemají téměř žádné možnosti, jak efektivně spálit své tuky. Naštěstí existuje něco, co Vám pomůže – tato jednoduchá přírodní směs ze tří složek, kterou snadno připravíte v pohodlí Vašeho domova, a pomůže Vám zhubnout v rekordním čase!Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky