Nápoj na hubnutí VI - meals

RECEPTY VÝBĚR
RECEPTY VÝBĚR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nápoj na hubnutí VI

Hubnutí
Existují přírodní látky, které mají na metabolismus povzbuzující účinek. No a jednou z takových látek je obyčejná skořice (nejlepší je cejlonská, ne čínská).

Ingredience pro přípravu receptu:

1 polévkovou lžíci medu, 1 čajovou lžičku skořice, 250 ml vody.

Přivedeme vodu do varu, nasypeme do ní skořici, zamícháme a necháme vychladnout. Po vychladnutí na pokojovou teplotu přidáme med a zamícháme, aby se zcela rozpustil. Med nikdy nepřidáváme do vařící vody, jinak se zničí jeho prospěšné vlastnosti. Váš extra účinný nápoj na hubnutí je hotový!

Užívání
Vypijeme polovinu tohoto nápoje před spaním a druhou polovinu ráno ihned po probuzení a na prázdný žaludek. Praktikujeme pravidelně každý den, dokud nedosáhneme kýženého výsledku v úbytku vaší tělesné váhy. Pak můžete pokračovat už jen občas, abychom si váhu udrželi a znovu nepřibrali.

Jaké výsledky očekávat
Již v průběhu prvních 7 dní zaznamenáme, že váš tělesný tuk začal ubývat. Kromě toho zjistíme, že během dne býváme méně často hladoví a máte i více energie. Med v nápoji vám navíc pomůže v noci snadněji usnout a mít kvalitnější spánek, což se projeví nižší ospalostí a lepším výkonem vašeho mozku ve škole či v práci.

Proč je těžké zhubnout i s dostatkem pohybu
Tělesný tuk je něčím, co se poměrně těžce spaluje. Mnozí lidé docházejí ke zjištění, že při hubnutí jsou strava a metabolismus mnohem důležitější než cvičení. Bez úpravy metabolismu je hubnutí těžké i tehdy, když má člověk pohybu dostatek. Metabolismus je totiž zodpovědný za mnohem větší podíl energetického výdeje těla než lze dosáhnout při cvičení. Často i malá změna v metabolismu se vyrovná hodinám intenzivního cvičení. Při hubnutí je proto mnohem jednodušší se zaměřit na metabolismus, než trávit hodiny denně v tělocvičně (i když i to je samozřejmě zdraví prospěšné). V tomto článku vám prozradíme jeden extra jednoduchý recept jak nastartovat metabolismus těla tak, aby během dne a dokonce i noci efektivněji spaloval tuk.Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky