Nápoj na hubnutí II Sassy - meals

RECEPTY VÝBĚR
RECEPTY VÝBĚR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nápoj na hubnutí II Sassy

Hubnutí
Voda na hubnutí Sassy

Nápoj, díky němuž budeme mít ploché břicho, a zhubnete až 10 cm v pase za 4 dny.


8 sklenic vody (2 litry), 1 čajová lžička mletého zázvorového kořene, 1 čerstvá okurka středně velká nakrájená na tenké plátky, 1 středně velký citrón nakrájený na tenké plátky, 12 lístků máty.


Smícháme všechny přísady ve džbánu. Dáme jej na noc do ledničky. Obsah přecedíme. Začneme pít vzniklou šťávu. Celé dva litry bychom měli za celý den vypít.


Během kůry s vodou Sassy nepijeme limonády. Pijeme nejméně 8 sklenic vody denně!


Poznámky:

Abychom viděli výsledek, pijeme vodu Sassy alespoň čtyři dny. Po čtyřech dnech si změříme obvod pasu a budeme překvapeni, kolik centimetrů se nám podařilo ubrat.

Jak vidíte, téměř všechny přísady mají přirozený diuretický účinek. To znamená, že přebytečná tekutina nám z těla odejde močí. Mějme na paměti, že pravděpodobně budeme potřebovat častěji močit.

Obáváte se dehydratace v důsledku častějšího močení? Buďme v klidu! Téměř všechny ingredience mají zároveň hydratační účinek. Ačkoli bude vylučování moči mnohem větší, vaše pleť nikdy nebude vypadat suchá. Ve skutečnosti bude vaše pleť mnohem zářivější a čistší.

Tenhle recept si určitě budete pochvalovat. Chodíte svědomitě cvičit s vidinou postavy tvaru přesýpacích hodin, ale štíhlý pas stále nikde? Vyzkoušeli jste téměř každý džus, dietu i cvičení na světě, abyste získali záviděníhodný útlý pas? Dokonce jste se tajně modlili, aby existoval rychlý způsob zhubnutí nadbytečného špeku? Přestaňme si dělat starosti, voda Sassy je odpovědí na naše modlitby!

Výživová specialistka Cynthia Sassová vytvořila tuto klíčovou ingredienci pro ploché břicho, „Sassy Water". Tento lahodný zázračný nápoj pojmenovala po sobě. Voda Sassy je mocný nápoj, který osvěžuje, revitalizuje a obsahuje nízké množství kalorií, pomáhá proti nadýmání, podporuje správnou peristaltiku střev a normální funkci zažívacího ústrojí.

Koncept vody Sassy vychází ze skutečnosti, že člověk musí vypít nejméně 8 sklenic vody denně, aby jeho tělo fungovalo správně. Toto množství představuje průměrnou potřebu vody a může se lišit člověk od člověka v závislosti na množství konzumovaného jídla, stavbě těla a tělesné aktivitě.

Abychom měli ploché bříško, je důležité, abychom se během čtyřdenní kůry s vodou Sassy vyvarovali sladkého, svačinek a tučných jídel. Namísto nezdravých jídel se doporučuje jíst ovoce a zeleninu s vysokým obsahem vody, např. ananasový nebo vodní meloun apod., protože bude-li vaše tělo správně hydratované, předejdeme výskytu zácpy a nadýmání.
Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky