Detoxikace lněnou moukou - meals

RECEPTY VÝBĚR
RECEPTY VÝBĚR
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Detoxikace lněnou moukou

Hubnutí
Kompletní očista těla za 3 týdny s pouhými 2 ingrediencemi.

Již dlouho je známo, že pro prevenci i léčbu mnohých chorob stačí pročistit trávicí trakt od hlenu, fekálních usazenin a parazitů. Za život nám vnitřnostmi projde v průměru 100 tun potravin a 40,000 litrů tekutin a během této doby se nashromáždí 7 kilogramů fekálních usazenin a toxického odpadu, které naši krev zamořují a způsobují neopravitelné poškození těla. Přítomnost nečistot ve vnitřnostech je často spojena s častými zácpami, narušeným metabolismem, cukrovkou, nadváhou či podváhou, onemocněním ledvin a jater, problémy se zrakem a sluchem, špatným stavem pokožky, vlasů a nehtů a mnoha dalšími chorobami, počínaje artritidou až po rakovinu. Klystýrem se vyčistí pouze malá část tlustého střeva, 40 až 50 cm a proplach speciálním přístrojem je drahý a časově náročný.

Díky této metodě navíc spalujeme tuky, tudíž se vaše váha vrátí do normálu, a navíc se zlepší metabolismus tuků. Lněná mouka dokáže absorbovat a odstranit toxiny z těla a snížit hladinu cholesterolu v krvi.


Užíváním 1 až 3 lžic lněné mouky si můžeme za pouhé 3 týdny kompletně vyčistit tlusté a tenké střevo, aniž by došlo k narušení střevní mikroflóry. Místo běžně snídaně konzumujeme 3 týdny následující směs:

1. týden: 1 lžíce lněné mouky smíchaná se 100 ml kefíru
2. týden: 2 lžíce lněné mouky smíchané se 100 ml kefíru
3. týden: 3 lžíce lněné mouky smíchané se 150 ml kefíru


Pokud nemůžete sehnat lněnou mouku, pak si koupíme lněná semínka a rozemeleme je najemno. Ale neděláme si zásoby dopředu, nameleme si semínka každý den ráno. Snídáme tuto směs místo běžného jídla. Dbejte na to, abychom vypili alespoň 2 litry tekutin (například vody) denně. Výborné výsledky se objevují i při pití medové vody. Tuto kůru stačí provádět jednou za rok.


Zde je možné koupit levně Lněnou mouku.


Poznámka
Pokládám tuto proceduru za velmi užitečnou. Jednak výborná snídaně, která je chutná a zasytí, a velmi prospívá trávení. Velmi dobře vyprazňuje střeva.Tip: Vybírejte recepty kliknutím na
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky